More Website Templates at TemplateMonster.com!

سرورهاي امن با پهناي باند بالا

سرويسهاي هاست آذروب بر روي سرورهاي امن لينوکس، با پهناي باند بالا و در پيشرفته ترين مراکز ديتا در جهان، ارايه مي شوند. سرورهاي ميزباني وب ما، مجهز به سخت افزارهاي قدرتمند روز بوده، و از آخرين ورژن نرم افزارها
بهره مند مي باشند
مهندسين و تکنسينهاي متخصص، بصورت شبانه روزي با استفاده از پيشرفته ترين تجهيزات مونيتورينگ، سرورها را تحت نظر دارند

چرا آذروب ؟؟


گروه خدمات هاستینگ و طراحی آذروب در اسفند سال 1393 پایه ریزی شد. هدف ما ایجاد بستری امن برای کاربران اینترنتی جهت ایجاد و توسعه برنامه های تحت وب میباشد که در این راستا ارائه دهنده خدماتی از قبیل : فروش هاست و دامنه ملی و بین المللی، طراحی وبسایت و بهینه سازی سئو می باشد. داشتن یک وبسایت خوب در عصر ارتباطات یک امتیاز به شمار می آید. امروزه از فضای مجازی برای اهداف مختلفی استفاده می کنند از جمله کاربرد وبسایت های اینترنتی می توان به کسب و کار اینترنتی, ایجاد شبکه های اجتماعی, ایجاد پایگاه های اطلاع رسانی و  سایت های خبری و غیره اشاره کرد .

مهمترین وجه تمایز آذروب با بقیه شرکت های هاستینگ در قیمت مقرون به صرفه آن است.
دلیل اصلی قیمت های مناسب خدمات ما در به کار گیری استراتژی است که شرکت های بزرگی مثل آمازون برای پیشرفت خود در نظر گرفتند. شرکت آمازون 4 سال اول شروع کار خود را با حداقل سود سپری کرد.
امنیت سرورهای وب هاستینگ امروزه اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل ما همواره سرورهای هاست خود را با آخرین بسته های نرم افزاری بروزآوری میکنیم. سرورهای میزبانی وب مجهز به سیستم های امنیتی هاستینگ هوشمند از جمله فایروال و ماژولهای امنیتی بر روی وب سرور میزبانی وب بوده، و امکان حمله و نفوذ به سایتها را به حداقل میرساند.
کلیه سرويس های ميزبانی وب و نمايندگی آذروب مبتنی بر ساختار مالتی سرور می باشد. در اين ساختار سرويسهای مختلف يک وب سايت (مانند وب، ايميل، پايگاه داده و ...) بر روی سرورهای مختلف نگهداری می گردد. شما برای داشتن وب سايتي مناسب فقط چند كليك فاصله داريد ، به جمع بزرگ کاربران آذروب بپيونديد!

ثبت نام
logo-samandehi